Agregator najlepszych blogów ekonomicznych

Agregator najlepszych blogów ekonomicznych
Gospodarka, finanse, przedsiębiorczość

Linkowanie do agregatora

Lista blogów zwiększyła się do 55. Dziękuję tym, którzy na swoich blogach umieścili linki do tego agregatora. Jeżeli drodzy Blogerzy widzicie u siebie jakiś ruch sieciowy pochodzący z tej strony, odwdzięczcie się proszę podając na swoim blogu link do tego miejsca. Z góry dziękuję.

7 komentarzy:

 1. Witam zmieniłem nazwę i adres bloga z krzabr na marketrevolution.eu Proszę o aktualizację linku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodałem. Starego linku nie usuwam - są tam ciekawe artykuły.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowny Panie!

  Chcielibyśmy się zapytać o możliwość dodania naszego bloga (blog.dgtmarket.com) do pańskiego agregatora. Głównie koncentrujemy się na analizie rynku Bitcoin, aspektach technicznych kryptowalut (przykładowo http://blog.dgtmarket.com/2015/12/echa-stress-testu-sieci-bitcoin.html), jak również ich wykorzystania w życiu codziennym (np. artykuł: http://blog.dgtmarket.com/2015/05/zycie-za-bitcoiny-warszawa.html). Ponadto czasami zamieszczamy również analizy z pozostałych rynków (poruszyliśmy m.in. kwestie kursu złota, ropy czy spółki CDP). Myślę, że to może być ciekawa opcja dla osób pragnących poznać inne horyzonty i otworzyć się na kryptowaluty, a także jako odskocznia od pozostałych blogów koncentrujących się głównie na "standardach" typu giełdy papierów wartościowych, fundusze emerytalne, konta bankowe.

  Pozdrawiamy serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odskoczni od tematów giełdy jest w blogosferze sporo. Przejrzałem Wasz blog. Jest ciekawy dla osób zainteresowanych BTC, ale do tego agregatora po prostu nie pasuje.

   Usuń
  2. Szkoda, szkoda, trudno:) Mamy nadzieję, że jak Bitcoin się upowszechni, profil agregatora zostanie rozszerzony o kryptowaluty;)

   Usuń
 4. Witam,

  Chciałbym prosić o dodanie mojego bloga do agregatora. Z góry dziękuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń